Twój koszyk jest pusty!

PRYWATNOŚĆ

Polityka prywatności

Jest to polityka prywatności witryny i będzie określana jako „My”, „nasza” i „nas” w niniejszej polityce prywatności internetowej. Korzystając z tej strony, zgadzasz się z Polityką prywatności Internetu tej strony, która jest podana na tej stronie internetowej.

Zastrzegamy sobie prawo, według naszego uznania, do modyfikacji lub usunięcia części niniejszej Polityki prywatności w Internecie w dowolnym momencie. Niniejsza Polityka prywatności w Internecie stanowi dodatek do wszelkich innych warunków mających zastosowanie do strony internetowej. Nie składamy żadnych oświadczeń dotyczących stron internetowych osób trzecich, które mogą być powiązane z witryną internetową.

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia ochrony prywatności informacji zebranych o odwiedzających naszą stronę internetową, w szczególności informacji, które są w stanie zidentyfikować osobę („dane osobowe”). Niniejsza Internetowa Polityka Prywatności reguluje sposób, w jaki Twoje dane osobowe, uzyskane za pośrednictwem strony internetowej, będą przetwarzane.

Niniejsza Polityka prywatności w Internecie powinna być okresowo sprawdzana, abyś był informowany o wszelkich zmianach. Twoje komentarze oraz opinie są dla nas mile widziane.

 

Twoje prawa do prywatności

Nasza firma szanuje prywatność naszych użytkowników i opracowała niniejszą politykę prywatności, aby zademonstrować swoje zaangażowanie w ochronę prywatności. Niniejsza Polityka prywatności ma na celu opisanie, jako osoby, która jest użytkownikiem naszej witryny i usług, informacji, które zbieramy, w jaki sposób te informacje mogą być wykorzystywane, z kim mogą być udostępniane, oraz wyborów dotyczących takich zastosowań i ujawnień .

Zachęcamy do uważnego zapoznania się z niniejszą Polityką prywatności podczas korzystania z naszej strony internetowej lub usług lub zawierania transakcji z nami. Korzystając z naszej strony internetowej, akceptujesz praktyki opisane w niniejszej Polityce prywatności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych praktyk prywatności, skontaktuj się z nami.

 

Informacje, które zbieramy o Tobie

Ogólnie rzecz biorąc, możemy gromadzić dane osobowe, które umożliwiają identyfikację użytkownika, takie jak imię i nazwisko oraz adres e-mail i inne informacje, które nie identyfikują użytkownika. Kiedy podajesz dane osobowe za pośrednictwem naszej strony internetowej, informacje mogą być wysyłane do serwerów znajdujących się w Stanach Zjednoczonych i innych krajach na całym świecie.

Możemy zbierać i przechowywać wszelkie dane osobowe, które wprowadzasz na naszej stronie internetowej lub przekazywać nam w inny sposób. Obejmuje to informacje identyfikujące, takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu i numer faksu, a jeśli przeprowadzasz transakcje z nami, informacje finansowe, takie jak metoda płatności (ważny numer karty kredytowej, typ, data ważności lub inne informacje finansowe). Możemy również zażądać informacji o Twoich zainteresowaniach i działaniach, Twojej płci i wieku, innych danych demograficznych i przeglądach naszej strony internetowej lub produktów, które sprzedajemy.

Dane osobowe osób odwiedzających naszą stronę są gromadzone lub przechowywane tylko wtedy, gdy zostaną świadomie i dobrowolnie przesłane. Na przykład, możemy potrzebować zebrać takie informacje, aby zapewnić Ci dalsze usługi lub odpowiedzieć lub przesłać wszelkie prośby lub zapytania. Naszą intencją jest, aby ta polityka chroniła Twoje dane osobowe przed jakimkolwiek sposobem niezgodnym z obowiązującymi przepisami dotyczącymi prywatności.

 

Jak korzystamy z gromadzonych informacji

Zasadniczo możemy wykorzystywać informacje, które zbieramy na Twój temat:

 • dostarczać żądane produkty i usługi;
 • zarządzaj swoim kontem i zapewnij obsługę klienta;
 • przeprowadzać badania i analizy dotyczące wykorzystania lub zainteresowania naszymi produktami, usługami lub treściami, produktami, usługami lub treściami oferowanymi przez innych;
 • komunikować się z Tobą pocztą elektroniczną, pocztą, telefonem i / lub urządzeniami mobilnymi na temat produktów lub usług, które mogą Cię zainteresować od nas lub innych stron trzecich;
 • opracowywać i wyświetlać treści i reklamy dostosowane do Twoich zainteresowań na naszej stronie i innych stronach;
 • weryfikuj swoje uprawnienia i dostarczaj nagrody w związku z konkursami i loteriami;
 • egzekwować nasze warunki;
 • zarządzać naszą działalnością;
 • wykonywać funkcje opisane w inny sposób w momencie zbierania.

Informacje finansowe. Możemy wykorzystywać informacje finansowe lub metodę płatności do przetwarzania płatności za wszelkie zakupy dokonane na naszej stronie internetowej, zapisać się do rabatu, rabatu i innych programów, w których użytkownik zdecyduje się uczestniczyć, chronić lub identyfikować potencjalne nieuczciwe transakcje, a także w razie potrzeby zarządzać naszą działalnością.

 

Z kim dzielimy się Twoimi informacjami

Chcemy, abyś zrozumiał, kiedy iz kim możemy dzielić się osobistymi lub innymi informacjami, które zgromadziliśmy o Tobie lub Twoich działaniach na naszej stronie internetowej lub podczas korzystania z naszych usług.

Informacje osobiste. Nie udostępniamy twoich danych osobowych innym osobom, z wyjątkiem wskazanych poniżej lub gdy informujemy Cię i dajesz możliwość rezygnacji z udostępniania swoich danych osobowych. Możemy udostępniać dane osobowe:

 • Autoryzowani dostawcy usług:

Możemy udostępniać dane osobowe naszym autoryzowanym usługodawcom, którzy wykonują niektóre usługi w naszym imieniu. Usługi te mogą obejmować realizację zamówień, przetwarzanie płatności kartą kredytową, dostarczanie pakietów, świadczenie usług obsługi klienta i pomocy marketingowej, przeprowadzanie analiz biznesowych i sprzedażowych, wspieranie funkcjonalności naszej witryny oraz wspieranie konkursów, loterii, ankiet i innych funkcji oferowanych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Usługodawcy ci mogą mieć dostęp do danych osobowych niezbędnych do wykonywania swoich funkcji, ale nie mogą udostępniać ani wykorzystywać takich informacji do żadnych innych celów.

 • Partnerzy biznesowi:

Dokonując zakupów, rezerwując lub angażując się w promocje oferowane za pośrednictwem naszej strony internetowej, możemy udostępniać dane osobowe firmom, z którymi współpracujemy, aby oferować te produkty, usługi, promocje, konkursy i / lub loterie. Gdy zdecydujesz się zaangażować w konkretną ofertę handlową lub program, upoważniasz nas do podania swojego adresu e-mail i innych informacji temu handlowcowi.

Możemy również ujawnić Twoje dane:

W odpowiedzi na wezwanie do sądu lub podobne żądanie dochodzenia nakaz sądowy lub wniosek o współpracę ze strony organów ścigania lub innej agencji rządowej; ustanowić lub skorzystać z naszych praw; bronić się przed roszczeniami prawnymi; lub w inny sposób wymagany przez prawo. W takich przypadkach możemy podnieść lub zrzec się wszelkich zastrzeżeń prawnych lub przysługujących nam praw.

Kiedy uważamy, że ujawnienie jest właściwe w związku z wysiłkami w celu zbadania, zapobieżenia lub podjęcia innych działań dotyczących nielegalnej działalności, podejrzewanego oszustwa lub innego przestępstwa; w celu ochrony i obrony praw, własności lub bezpieczeństwa naszej firmy, naszych użytkowników, naszych pracowników lub innych osób; przestrzegać obowiązujących przepisów lub współpracować z organami ścigania; lub do egzekwowania naszych warunków korzystania z witryny lub innych umów lub zasad.

W związku z istotną transakcją korporacyjną, taką jak sprzedaż naszej firmy, zbycie, fuzja, konsolidacja lub sprzedaż aktywów, lub w mało prawdopodobnym przypadku bankructwa. Dane osobowe, które nam przekazujesz, są atutem naszej strony. i mogą zostać włączone do aktywów przeniesionych w przypadku znaczącej transakcji korporacyjnej.

Wszelkie osoby trzecie, którym możemy ujawnić dane osobowe, mogą mieć własne zasady ochrony prywatności, które opisują sposób, w jaki wykorzystują i ujawniają dane osobowe. Zasady te będą regulować korzystanie, przetwarzanie i ujawnianie danych osobowych po udostępnieniu ich osobom trzecim zgodnie z opisem w niniejszej Polityce prywatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swoich praktykach dotyczących prywatności, zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych tych stron trzecich.

Informacje zagregowane i nieosobowe. Możemy udostępniać zagregowane i nieosobowe dane, które gromadzimy w powyższych okolicznościach. Możemy również udostępniać je stronom trzecim w celu opracowywania i dostarczania ukierunkowanych reklam na naszych stronach internetowych i stronach internetowych osób trzecich. Możemy łączyć gromadzone dane nieosobowe z dodatkowymi informacjami nieosobowymi zebranymi z innych źródeł. Możemy również udostępniać zagregowane informacje stronom trzecim, w tym doradcom, reklamodawcom i inwestorom, w celu przeprowadzenia ogólnej analizy biznesowej. Na przykład możemy poinformować naszych reklamodawców o liczbie odwiedzających naszą witrynę oraz o najpopularniejszych funkcjach lub dostępnych usługach. Informacje te nie zawierają żadnych danych osobowych i mogą być wykorzystywane do tworzenia treści i usług na stronie internetowej, które mamy nadzieję, że Ty i inni użytkownicy będą zainteresowani oraz do kierowania treści i reklam.

 

Jak uzyskać dostęp do informacji

Jeśli masz u nas konto internetowe, możesz przeglądać i aktualizować swoje dane osobowe online, logując się na swoje konto. Możesz również przejrzeć i zaktualizować swoje dane osobowe, kontaktując się z nami. Więcej informacji o tym, jak się z nami skontaktować, znajduje się poniżej.

Twoje wybory dotyczące gromadzenia i wykorzystywania informacji

 • Możesz nie podawać nam pewnych informacji, ale może to spowodować, że nie będziesz mógł korzystać z niektórych funkcji naszej strony internetowej, ponieważ takie informacje mogą być wymagane, abyś mógł się zarejestrować jako członek; kupować produkty lub usługi; uczestniczyć w konkursie, promocji, ankiecie lub loteriach; zadać pytanie; lub inicjuj inne transakcje na naszej stronie internetowej.
 • Możesz nam powiedzieć, aby nie udostępniać Twoich danych osobowych niepowiązanym stronom trzecim w celach marketingu bezpośredniego, wysyłając pisemne żądanie na adres e-mail lub adres pocztowy na Kontakt

 

Jak chronimy Twoje dane osobowe

Podejmujemy odpowiednie środki bezpieczeństwa (w tym środki fizyczne, elektroniczne i proceduralne), aby pomóc chronić Twoje dane osobowe przed nieautoryzowanym dostępem i ujawnieniem. Na przykład tylko upoważnieni pracownicy mają dostęp do danych osobowych i mogą to robić tylko w przypadku dozwolonych funkcji biznesowych. Ponadto używamy szyfrowania przy przesyłaniu poufnych danych osobowych między Twoim systemem a naszym, a my używamy zapór ogniowych, aby uniemożliwić osobom nieupoważnionym uzyskanie dostępu do Twoich danych osobowych.

Chcemy, abyś czuł się pewnie, korzystając z naszej strony internetowej do zawierania transakcji. Jednak żaden system nie może być całkowicie bezpieczny. Dlatego też, mimo że podejmujemy kroki w celu zabezpieczenia twoich informacji, nie obiecujemy i nie powinieneś oczekiwać, że Twoje dane osobowe, wyszukiwania lub inne komunikaty będą zawsze bezpieczne. Użytkownicy powinni również zadbać o to, jak przetwarzają i ujawniają swoje dane osobowe i powinni unikać wysyłania danych osobowych przez niezabezpieczone wiadomości e-mail.

 

Opinie i inne informacje opublikowane

Na naszych stronach internetowych możemy udostępniać obszary, w których można publikować informacje, w tym recenzje produktów. Takie publikacje podlegają naszym Warunkom użytkowania. Ponadto takie publikacje mogą pojawiać się na innych stronach internetowych lub gdy wyszukiwanie jest wykonywane na temat Twojego ogłoszenia. Ponadto, jeśli dobrowolnie ujawnisz dane osobowe na publikowanych stronach internetowych, te informacje będą publicznie dostępne i mogą być gromadzone i wykorzystywane przez inne osoby. Na przykład, jeśli opublikujesz swój adres e-mail, możesz otrzymywać niechciane wiadomości. Nie możemy kontrolować, kto czyta Twoje posty lub co inni użytkownicy mogą zrobić z dobrowolnie opublikowanymi informacjami, dlatego zachęcamy do zachowania dyskrecji i ostrożności w odniesieniu do swoich danych osobowych. Po opublikowaniu informacji nie będziesz mógł edytować ani usuwać takich informacji.

 

Jak się z nami skontaktować

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszej Polityki prywatności lub naszych praktyk związanych z przetwarzaniem informacji lub jeśli chcesz poprosić o informacje na temat naszego ujawniania danych osobowych osobom trzecim w celach marketingu bezpośredniego, prosimy o kontakt mailowy.